I-beam dvitėjinės sijos, ibeam gegnės

Stogo I-Joist gegnių sistema

Sipeco gamina medines dvitėjines I-Joist sijas, kurios naudojamos kaip gegnės statant namo stogo sistemą. Medinės dvitėjinės sijos yra moderni aukštos technologijos medžiaga, neturinti analogų pagal kainos ir kokybės santykį, gegnių ilgis yra didesnis nei 6 metrai. Toks stogas tarnaus ilgus metus, nesideformuodamas dėl gamtos veiksnių.

stogo bim

ibeam ibeam2
ibeam3

ibeam4

Stogo gegnių sistema yra svarbi namo konstrukcija!

Vienšlaitis stogas

Sipeco gamina medines dvitėjines gegnes, kurios gali būti naudojamos vienšlaičio stogo sistemos statybai. I-Joist lengvumas, lengvas montavimas, gerai suplanuoti brėžiniai leidžia konstrukciją montuoti savo rankomis, nenaudojant specialios kėlimo įrangos. Jei reikia, vienšlaičio stogo sijos gali būti gamykloje tiksliai supjaustytos pagal reikiama jum ilgi, todėl optimizuojamas atliekų kiekis ir sutaupoma lėšų.

Vienslaitis vienslaitis2

Dvišlaitis stogas

Sipeco gamina patikimas ir patvarias dvitėjines gegnes dvišlaičiui stogui įrengti. Pažangios medienos apdirbimo technologijos,techniniai sprendimai yra kokybiško rezultato garantas. Tuo pačiu, įsigijus gegnių komplektą, žymiai sutaupomas kliento laikas ir sumažėja darbo sąnaudos stogo įrengimui.

Stogo techninių parametrų skaičiavimas

Stogo sistemos techninių parametrų skaičiavimas atliekamas atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip:

  • Maksimalus atstumas tarp atramų išilgai stogo nuolydžio;
  • Centro atstumas, sijų žingsnis;
  • Stogo slaito pasvirimo kampas;
  • Bendra apkrova (pastovi + kintamieji komponentai)

Atsižvelgdami į visas laikinąsias ir nuolatines apkrovas, klientui rekomenduojame optimalią gegnių sistemą dvišlaičiui stogui. Siūlome efektyvius sprendimus įvairių formų stogams: dvišlaičiams, keturšlaičiams, vienšlaičiams, sutabdintiems.

ibim dvislaitis

Keturšlaitis stogas

Sipeco gamina medines dvitėjines I-Joist gegnes, naudojamas keturšlaičių stogų konstrukcijose. Gegnes gali būti skaičiuojamos ir parenkamos konkrečiam stogui, atsižvelgiant į jūsų projekto konstrukcines ypatybes. Medžiagos lengvumas (8 metrų sija sveria tik 35 kg) leis nešvaistyti laiko ir pinigų statybinės technikos nuomai ir  montavimo darbam. Tiksli geometrija ir didelė visų sijų laikomoji galia leis palėpės lubas apkalti tiesiai prie apatinio dvitėjinės gegnės flango - lentynėlės.

Sutabdintas-plokščias stogas

Sipeco dvitėjinių I-Joist gegnių sistema yra šiuolaikinės stogo konstrukcijų projektavimas. Savo klientams siūlome efektyvius ir saugius sprendimus, atsparius vėjui ir sniegui.

Sutapdinto-plokščio stogo sistemos naudojimas taupo kliento laiką ir žymiai sumažina darbo sąnaudas montuojant.

plokscias stogas plokscias stogas2
plokscias stogas3 plokscias stogas4

Kainas derinti telefonu +37061882288 I-VII 9:00h-20:00h, elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 24h/7d